K širokému spektru aplikačně orientovaných výrobků společnosti PTR Messtechnik GmbH patří svorkovnice a konektory do PCB (desky tištěných spojů).

Jsou vyráběné z materiálů, které odpovídají nejnáročnějším normám a jsou určeny pro využití v elektronických zařízeních jak v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu, tak i v ostatních průmyslových odvětvích. Zákazníci si mohou zvolit počet pólů dle vlastních potřeb.

Mechanické provedení těchto svorkovnic a konektorů umožňuje snadnou a opakovatelnou rozebíratelnost bez poškození vodiče. Svorkovnice i konektory jsou nabízeny jak v metrických, tak i v palcových roztečích a to v provedení šroubovém i bezšroubovém. Samozřejmostí je i možnost některé typy svorkovnic spojovat do řady pomocí rybin. Barevné provedení odpovídá vzorníku RAL.

Rovněž je možno vybírat i z široké nabídky příslušenství, jakými jsou spojky, propojky a bočnice. Teplotní odolnost u některých typů je až do 265 °C a proudové zatížení až do 24A. Součástí nabídky je také potisk dle požadavků zákazníka a to ve verzi laser nebo ink-jet.

Svorkovnice.png

Všechny produkty jsou výrobcem certifikovány.

K prohlídce celého sortimentu je možné si stáhnout katalog: PTR_katalog_svorkovnice.pdf