Jste člověk, který má rád, když mu něco technického vzniká pod rukama? Jste rád, když můžete fyzicky vidět nebo si vyzkoušet či smontovat to, co jste nakreslil? Chcete ovlivnit výši svého výdělku na základě své vlastní výkonosti?

Jsme společnost zabývající se návrhem, výrobou a kompletací kontaktovacích adaptérů, montážních přípravků, strojů i výrobních linek a hledáme posilu do našeho týmu. Přidejte se k nám!

Pracovní náplň

  • tvorba 3D designu strojních zařízení / kontaktovacích adaptérů
  • tvorba výkresové dokumentace
  • tvorba pneu-plánů
  • možnost asistence při montáži

Předpoklady

  • SŠ/VŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • praxi v oboru min. 1 rok
  • spolehlivost, komunikativnost
  • znalost softwaru CAD (SolidWorks výhodou)

Nabízíme

  • práci ve stabilní a prosperující společnosti
  • základní platové ohodnocení dle zkušeností + měsíčně vyplácené výkonnostní prémie
  • standardní benefity, příspěvek na stravování
  • 90% práce v kanceláři, téměř žádné cestování
  • práce na HPP

Kontaktuj nás

Oslovila Vás naše nabídka? Chcete se nás na něco zeptat? Neváhejte nám zavolat, napsat prostřednictvím kontaktního formuláře či emailu.

Personální oddělení
Václava Čermáková
+420 737 731 861
vaclava.cermakova@technikpartner.cz