Jste člověk, který má rád, když mu něco technického vzniká pod rukama, komunikujete se zákazníkem a očekáváte za to slušné ohodnocení - základní plat a z každé uzavřené zakázky 10% provizi ze zisku?

Jsme společnost zabývající se návrhem, výrobou a kompletací kontaktovacích adaptérů, montážních přípravků, strojů i výrobních linek a hledáme do našeho týmu posilu. Přidejte se k nám!

Pracovní náplň

  • specifikace zadání zakázky pro výrobní oddělení firmy
  • definice rozpočtu a časového plánu zakázky
  • příprava technicko-obchodních nabídek
  • komunikace se zákazníkem

Předpoklady

  • technické vzdělání v oboru strojírenství nebo elektrotechniky
  • spolehlivost, komunikativnost
  • výhodou zkušenost s průmyslovou automatizací
  • výhodou znalost výkresové dokumentace

Nabízíme

  • práce ve stabilní a prosperující společnosti
  • základní platové ohodnocení dle zkušeností + měsíčně vyplácené 10% provize tvých předaných zakázek
  • standardní benefity
  • možnost občasné práce z domova
  • flexibliní pracovní doba
  • 90% práce v kanceláři, téměř žádné cestování
  • práce na HPP

Kontaktuj nás

Oslovila Vás některá z našich nabídek? Chcete se nás na něco zeptat? Neváhejte nám zavolat, napsat prostřednictvím kontaktního formuláře či emailu.

Personální oddělení
Václava Čermáková
+420 737 731 861
vaclava.cermakova@technikpartner.cz